25 Mayıs 2013 Cumartesi

OXXO'nun 20. yıl partisi


Çarşamba akşamı Sibel Arna ev sahipliğinde OXXO markasının 20. yılını kutlamak üzere Beyoğlu'nda 8 İstanbul adlı mekandaydık. 


Geceye Sibel Arna'nın yakın arkadaşı Çağla Şikel Altuğ da katıldı. Modacı Nihan Buruk ve Deniz Berdan da partideydi. Dj David Şaboy'un performansıyla bol bol dans ettiğimiz gecenin sonunda OXXO'nun 20. yılı şerefine pasta kestik. Gecede blogger arkadaşlarım Duygu Şenyürek ve Deniz Saatçioğlu da vardı. 


Duygu karnı burnunda bebek bekleyen bir anne adayı olarak full enerji partideydi. Geçen yıl da Deniz aynı heyecanı yaşıyordu. Blogger'ların hızına yetişilemiyor. Onlarsız bir moda  partisi düşünemiyorum:)


Sibel Arna ve Çağla Şikel'i salsa ezgileri eşliğinde dans ederken görüntüledim. Daha sonra modacı Hakan Akkaya ve ondan sonra Çağla Şikel'in eşi Emre Altuğ da partiye geldi. Hürriyet'ten Onur Baştürk ve Savaş Özbey de partiye uğrayanlar arasındaydı. 
Gecede ikramların yanı sıra özel içki olarak elmalı, zencefilli vodka tarzı birşey vardı. Çıkışta OXXO ekibi bize bir hediye paketi verdi. 
Ünlüler geceyi Aztek'te sonlandırdı. Ben de bir arkadaşımla Hitt Pera'ya geçtim. 

0 Yorum

Bu yazım hakkında sen de bir yorum yaz, rahatla!

 

FACEBOOK

Blogger Tips and TricksLatest Tips For BloggersBlogger Tricks
Bumerang - Yazarkafe
Follow Rahat Yazar

MESAJIN VAR MI?

Ad

E-posta *

Mesaj *

Translate

Instagram

ÜYE OL

Mail adresini yaz, en güncel haberler, yeni yazılar anında e-postana gelsin!:

© Rahat Yazar
Designed by GeCe
Released under Creative Commons 3.0 CC BY-NC 3.0